Directie

Elke school van de scholengemeenschap heeft een directeur en een adjunctdirecteur. De technische scholen kunnen daarbij nog beroep doen op eentechnisch adviseur coördinator.

Het internaat wordt geleid door een internaatbeheerder en aan het hoofd van de autorijschool staat eveneens een directeur.

De algemeen directeur neemt de leidende en coördinerende verantwoordelijkheid op zich om de doelstellingen van de scholengemeenschap te realiseren. Deze doelstellingen zijn vastgelegd in de missie van de scholengemeenschap.


Het is de rol van de financieel-administratief directeur om de leidende verantwoordelijkheid op zich te nemen van de centrale administratie van de scholengemeenschap. De financieeladministratief directeur is verantwoordelijk voor de administratieve, logistieke en financiële organisatie van de scholengemeenschap.


Volgende directies staan in voor de leiding van de scholengemeenschap:

SCHOLENGEMEENSCHAP

ALGEMEEN DIRECTEUR

Matthias Archie

matthias.archie@smsi.be

057 22 18 15

0486 89 16 56

FINANCIEEL ADMINISTRATIEF DIRECTEUR

Kjell Patteeuw

kjell.patteeuw@smsi.be

057 21 21 52

0499 22 04 34

BELEIDSMEDEWERKER

Emmanuel Van den Buclke

057 21 21 52

BELEIDSMEDEWERKER

Guido Soufflet

guido.soufflet@smsi.be

057 21 21 52

Iedere individuele school is het referentiepunt voor ouders en leerlingen. Volgende directies staan in voor de dagdagelijkse leiding van de lokale school:

COLLEGE

DIRECTEUR

Frank Hosten

frank.hosten@smsi.be

057 20 05 59

0477 31 97 28

ADJUNCT-DIRECTEUR

Bernard Cauliez

bernard.cauliez@smsi.be

057 20 05 59

0472 53 63 86

LYCEUM

DIRECTEUR

Hilde Uytterschaut

hilde.uytterschaut@smsi.be

057 20 00 62

0472 38 43 65

ADJUNCT-DIRECTEUR

Inge Opsomer

inge.maria.opsomer@smsi.be

057 20 00 62

HEILIGE FAMILIE

DIRECTEUR

Hans Debel

hans.debel@smsi.be

057 20 05 41

0472 31 90 64

ADJUNCT-DIRECTEUR

Dieter De Praitere

dieter.depraitere@smsi.be

057 20 05 41

0479 89 56 82

TECHNISCH ADVISEUR

Stefaan Dehaerne

stefaan.dehaerne@smsi.be

057 20 05 41

0474 93 02 99

IMMACULATA

DIRECTEUR

Jan Vannobel

jan.vannobel@smsi.be

057 20 45 74

0474 38 02 84

ADJUNCT-DIRECTEUR

Steven Beddeleem

steven.beddeleem@smsi.be

057 20 45 74

TECHNISCH ADVISEUR

Lut Rooryck

lut.rooryck@smsi.be

057 20 45 74

0497 23 64 48

VTI

DIRECTEUR

Pieter Roets

pieter.roets@smsi.be

057 20 12 13

0486 42 18 78

ADJUNCT-DIRECTEUR

Björn Lefere

bjorn.lefere@smsi.be

057 20 12 13

0477 80 21 01

INTERNAATBEHEERDER

INTERNAATBEHEERDER

Barbara Debonne

barbara.debonne@smsi.be

0497 44 61 93

AUTORIJSCHOOL

DIRECTEUR

Kurt David

kurt.david@smsi.be

0499 05 79 05